Průmyslové aplikace

Home » Produkty » Průmyslové aplikace

Meopta je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a vývoje vysoce přesných optických a mechanických dílů, opto-mechanických a opto-elektronických subsystémů a celků od jejich vývoje přes výrobu prototypů až po sériovou výrobu.

Veškeré naše produkty, které jsou využívány našimi konečnými zákazníky v mnoha průmyslových odvětvích, jsou vyráběny důsledně dle požadované specifikace takovým způsobem, aby byla zajištěna jejich stoprocentní kvalita.

Pomůžeme vám nalézt adekvátní řešení pro váš konkrétní požadavek. Tým našich kvalifikovaných technických pracovníků vývoje je vám k dispozici v oblasti technické podpory pro optimalizaci kompletního řešení. Jsme vám schopni nabídnout vysoce kvalitní provedení na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti vývoje nových výrobků i samotné výroby dle zadané dokumentace. Naše společnost také disponuje rozsáhlým strojovým parkem, díky jehož vybavenosti jsme schopni zajistit vysoce precizní provedení veškeré naší produkce.

Díky neustálému procesu inovace se naše možnosti neustále rozšiřují, permanentně pracujeme na vývoji nových technologií, které nám umožní více rozvíjet a posouvat naše dosažené výsledky.

Novinky

12.02.2013
WBI Systems: Díky Microsoft Dynamics AX snížila Meopta skluz ve výrobě na polovinu

WBI Systems: Díky Microsoft Dynamics AX snížila Meopta ...

» více
11.12.2012
MOČR: Vidět znamená zvítězit

MOČR.cz: Vidět znamená zvítězit Autor článku: Martin Koller. 6.12.2012. ...

» více
» archiv novinek