MeoHub - Gerry Rausnitz slavnostně otevírá svůj unikátní projekt v USA

Díky unikátnímu projektu MeoHub, Geralda a Paula Rausnitzových, kteří se rozhodli vybudovat v USA zázemí pro české středně velké společnosati, mohou vybrané české firmy expandovat na vysoce konkurenční americký trh.

MeoHub tak zúročuje léta zkušeností s americkým trhem a dlouhodobou spoluprací prověřené kontakty na všechny podpůrné oblasti potřebné pro podnikání, zejména ve sféře logistiky, obchodu, marketingu, financí, právních a účetních služeb. Zároveň poskytuje zázemí zavedené americké firmy.

Slavnostní otevření kanceláří MeoHub USA proběhne za účasti významných hostů, kteří přijali pozvání na slavnostní přestřižení pásky, které proběhne 25.9.2015 v 16:00 hod v sídle společnosti Meopta USA v New Yorku.

Vedle majitelů společnosti Meopta Paula a Geralda Rausnitz navštíví zdejší zázemí zástupci české diplomacie a vlády, pan místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, prezident AMSP Karel Havlíček, generální konzul Martin Dvořák. Za americkou stranu přijala pozvání kancelář kongresmana Zeldina.

Na slavnostní otevření dorazí také majitelé partnerských firem MeoHub USA, kteří představí krátce své projekty. Zároveň se všem majitelům společností dostalo pocty pozvání na business snídani s Prezidentem České republiky Milošem Zemanem, která proběhne v neděli 27.9. v New Yorku.

Více informací o tomto unikátním projektu získáte na jeho webových stránkách: www.meohub.cz