Meopta MeoStar R2 2-12x56 byl zvolen nejlepší optikou!

Významné ocenění pro náš špičkový výrobek sportovní optiky - puškohled MeoStar R2 2-12x56 přímo od našich zákazníků, kteří jej, díky jeho vlastnostem, upřednostnili před výrobky od firem Zeiss, nebo Leica.

V sobotu 20.6. pan Miloš Slaný a pan Olivier Camarda převzali z rukou zástupců redakce nejčtenějšího francouzského magazínu pro myslivce Connaissance de la Chasse významné ocenění.


Časopis každoročně vyhlašuje nejlepší výrobky roku v kategoriích zbraní, munice a optiky na základě hlasování čtenářů. Vítězem v kategorii optiky se pro rok 2015 stal náš MeoStar R2 2-12x50 RD a za sebou nechal i takové výrobky, jako Zeiss Victory V8 1,8-14x50 nebo Leica Magnus 1.8-12x50. Toto ocenění je o to prestižnější, že vychází skutečně z názorů uživatelů a není ovlivněno ničím jiným, než jejich vlastní dobrou zkušeností.


Francouzský trh s mysliveckými potřebami je druhý největší v Evropě a myslivost je ve Francii velmi oblíbeným koníčkem. Proto je vítězství v anketě vysoce prestižní záležitostí a má velmi dobrý zvuk v celé Evropě. Současně je to potvrzení vynikající práce našeho francouzského zástupce – firmy Sidam.