Skvělí čeští biatlonisté na autogramiádě v Meoptě

Meopta patří k tradičním sponzorům a podporovatelům české biatlonové reprezentace. Včera proto proběhlo, ve velmi příjemné neformální atmosféře, setkání s úspěšnými českými reprezentanty v biatlonu na půdě přerovské Meopty.

Akci zaštítili přímo generální ředitel Meopty Group pan Gerry Rausnitz a generální ředitel Meopta-optika, s.r.o. pan Ing. Vítězslav Moťka, který velmi příjemně rozproudil atmosféru na krátké tiskové konferenci s biatlonisty, dotazem na přezdívky jednotlivých členů reprezentace. Věděli jste kupříkladu, že populární několikanásobná medajlistka Gabriela Soukalová má od svých spolureprezentantů přezdívku Buchta? No my do včerejška také ne.

Akce byla určena nejenom zaměstancům Meopty, ale i všem přerovským fanouškům, kterých do areálu Meopty zavítalo několik stovek. Po úvodním slovu hostitelů pak mohl každý návštěvník položit dotaz komukoliv z reprezentace a následně si nechat podepsat plakát, tričko, nebo třeba čepici od všech úspěšných reprezentantů. V průběhu celé akce pak bylo k dispozici příjemné osvěžení v podobě nealkoholického piva Zubr.

Všichni zúčastnění odcházeli spokojení, se slovy že příště musí na takovouto akci přijít určitě zas.